Bee Saigon Hotel

  • WiFi

Bee Saigon Hotel Ho Chi Minh-stad met 15 kamers ligt binnen 2 km afstand van de Dierentuin en botanische tuin van Saigon, en beschikt over een restaurant.

Airconditioning, samen met een minibar, zorgen voor het gemak op de kamer in de accommodatie in Ho Chi Minh-stad. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een apart toilet. Met voorzieningen zoals een droger en badlakens omvatten de badkamers ook een inloopdouche en een apart toilet.

Bee Saigon Hotel is binnen 5 minuten lopen van Baba's Kitchen dat Aziatische gerechten serveert.

Als u in dit hotel verblijft, wordt u uitgenodigd om het Centraal Postkantoor van Ho Chi Minhstad op 25 minuten wandelen te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals Thống Nhất Stadion afstand ervandaan. Wanneer u in het hotel verblijft, bent u niet ver van het Gia Long-paleis. Gasten zullen ook de nabijheid van 23/9 Park waarderen, gelegen op 100 meter hier vandaan. Om uw historisch bewustzijn te verrijken kunt u het Herenigingspaleis bezoeken binnen 30 minuten wandelen van Bee Saigon Ho Chi Minh-stad. Het is op circa 200 meter afstand van de 152 from Airport bushalte en binnen het bereik van het Hoa Hung treinstation in Ho Chi Minh-stad.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bee Saigon Hotel Ho Chi Minh-stad
Saigonciti Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Saigonciti Hotel

7.5
Goed 402 beoordelingen
41 m van de accommodatie
USD 25 USD 23
per nacht
SaiGon Europe Hotel
Mobiele prijsaanbieding

SaiGon Europe Hotel

6.5
Aangenaam 92 beoordelingen
86 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
Nicecy Hotel Pham Ngu Lao
Mobiele prijsaanbieding

Nicecy Hotel Pham Ngu Lao

8.2
Heel goed 22 beoordelingen
104 m van de accommodatie
USD 31 USD 28
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    In de kamers

    • Mini bar

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van Bee Saigon Hotel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Bee Saigon Hotel is vliegveld Ho Chi Minhstad (5 km) en het is bereikbaar in 15-minuten rijden.
    • Is er een werkruimte in de kamers van Bee Saigon Hotel?
      Sommige kamers van Bee Saigon Hotel hebben een schrijftafel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bee Saigon Hotel Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten